FRISS HÍREK
PROGRAMNAPTÁR
CIKKEK
VERSENYEK
SPORT
ISKOLÁNKRÓL
ISKOLATÖRTÉNET
HAGYOMÁNYAINK
TESTVÉRISKOLÁNK
ISKOLAORVOS
KÉPGALÉRIA ÚJ
KÉPGALÉRIA
VIDEÓGALÉRIA
ÓRAREND
CSENGETÉSI REND
SZOROBÁN
DÉLUTÁNI FOGLALKOZÁS
FOGADÓÓRÁK
KÖRZETEK
TOVÁBBTANULÁS
BEIRATKOZÁS
TANULÓK
OSZTÁLYOK
PEDAGÓGUSOK
DOLGOZÓK
SZERVEZETEK
ALAPÍTVÁNY
BÜSZKESÉGEINK
ÖREGDIÁKOK
TÁMOGATÓINK
ISKOLA BEJÁRÁS
JÁTÉKOK
KÖZÉRDEKŰ CÍMEK
PÁLYÁZAT 2017
VÉLEMÉNY
EREDMÉNY
KÖZZÉTÉTELI LISTA
ALAPÍTÓ OKIRAT
IMIP
DÖK SZMSZ
PEDAGÓGIAI PRG. 2013
SZMSZ 2013
HÁZIREND 2013.12.01
Nyelvvizsga-rendelet
PED. PRG. KIEG. 2015

Szeretettel köszöntöm Önöket honlapunk meg-tekintése alkalmából, mely segítségével betekintést nyerhetnek az iskolai életünk mindennapjaiba. Reméljük sok hasznos információt találnak majd, naponta friss hírekkel igyekszünk tájékoztatni Önöket.

Boldog névnapot kívánunk az alábbi tanulóinknak:
Erhardt Eszter Enikő 2.n , Császár Eszter 5.a , Sallay Eszter Brigitta 6.a , Seprős Eszter 6.a , Erőss Eszter 7.a ,

Városnézés






Befizetési információk






FELHÍVÁS






Nyelvi délután meghívó






Nyelvi délután meghívó






Hubay Jenő Zeneiskola






Kerületi szépkiejtési verseny 2017. április 27.






Kerületi Környezetvédelmi Vetélkedő


Kerületi Környezetvédelmi Vetélkedőn (2017.04.28. Gemenc) csapatunk II. helyezést ért el. Csapat tagjai: Balogh Fanni, Geraszin Nikolett, Herceg Sára, Kiss Odett 8. osztályos tanulók

Gratulálunk!

Bányai Gabriella







A 2017. évi Kerületi Katasztrófavédelmi Csapatverseny



Katasztrófavédelmi Verseny 2017


A 2017/2018-as tanév első osztályosainak névsora:

Tisztelt Szülők!
A határozatokat 2017. április 28-án 14 óráig lehet személyesen átvenni az iskola titkárságán.

Első szülői értekezlet, a leendő első osztályosok részére: V.15. hétfő 17:00

Iskolavezetés

A 2017/2018-as tanév első osztályosainak névsora:

1.a osztály:

1. Balog Bettina Titanilla
2. Bátri Noémi
3. Boldizsár Luca Rozália
4. Csepcsányi Zoé Szofi
5. Fógel Károly Balázs
6. Kemény Fruzsina
7. Kéri Péter István
8. Kincses Benjámin Máté
9. Kis Szabolcs
10. Krekács Péter
11. Lukács Máté Zsolt
12. Mátyás Ádám
13. Mátyás Dávid
14. Morvai Kevin
15. Nyárádi – Katona Emília
16. Rajna Gábor Bendegúz
17. Róhfeld Bence
18. Sárosi Szófia
19. Sas Lilien
20. Satouf Ali Olivér
21. Urbán Réka Angéla
22. Vígh Patrícia


1.b osztály:

1. Almási Krisztián
2. Gregus Dominik
3. Ispán Zsófia
4. DALMA
5. Kisfalvi Nóra Anna
6. GESZTENYE
7. Lelkes Bendek
8. Lipták Zsófia
9. Muló Anita
10. Nagy Gergely Márk
11. Nagy Zsófia Ibolya
12. Pongrácz Jázmin
13. Pongrácz Viola
14. Simon Daniil
15. Szmrek Vivien
16. Váradi Lejla
17. Varró Dávid


1.n osztály:

1. Bartollás Ádám Noel
2. Berczeli Alex
3. Csánki Norbert
4. Godó Zsombor
5. Kun Dávid Lázár
6. Láng Kristóf Márk
7. Orosz Nimród
8. Paucsics Milán
9. Pintér Adél
10. Stupek Balázs Zoltán
11. Szabó Gábor
12. Szigetvári Márk
13. Szigetvári Máté
14. Tanyay Balázs William
15. Tóth Alex
16. Tóth Apor Lóránt
17. Tóth Tamás
18. Unger Kála Aletta





Hírarchivum »
V.24. OH mérés 6. és 8. évfolyamokon
V.29. Erdei iskola
V.30. Erdei iskola
V.31. Erdei iskola
Kihívás napja
VI.1. Erdei iskola - Kihelyezett tanítási órák
VI.2. Erdei iskola - Kihelyezett tanítási órák
Kerületi szépkiejtési verseny

KERÜLETI ANGOL-NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

KERÜLETI DIÁKOLIMPIA

KERÜLETI DIÁKOLIMPIA
HETI ÉTLAP
EBÉD BEFIZETÉS