FRISS HÍREK
PROGRAMNAPTÁR
CIKKEK
VERSENYEK
SPORT
ISKOLÁNKRÓL
ISKOLATÖRTÉNET
HAGYOMÁNYAINK
TESTVÉRISKOLÁNK
ISKOLAORVOS
KÉPGALÉRIA ÚJ
KÉPGALÉRIA
VIDEÓGALÉRIA
ÓRAREND
CSENGETÉSI REND
SZOROBÁN
DÉLUTÁNI FOGLALKOZÁS
FOGADÓÓRÁK
KÖRZETEK
TOVÁBBTANULÁS
BEIRATKOZÁS
TANULÓK
OSZTÁLYOK
PEDAGÓGUSOK
DOLGOZÓK
SZERVEZETEK
ALAPÍTVÁNY
BÜSZKESÉGEINK
ÖREGDIÁKOK
TÁMOGATÓINK
ISKOLA BEJÁRÁS
JÁTÉKOK
KÖZÉRDEKŰ CÍMEK
GYERMEKVÉDELEM
KÖZZÉTÉTELI LISTA
ALAPÍTÓ OKIRAT
IMIP
DÖK SZMSZ
PEDAGÓGIAI PRG. 2013
SZMSZ 2013
HÁZIREND 2013.12.01
Nyelvvizsga-rendelet
PED. PRG. KIEG. 2015
Munkaközösségek
 Osztályfőnöki munkaközösség
vezető: Bugán Judit
  • Bányai Gabriella
  • Bugán Judit
  • Kovács Zoltánné
  • Orbán Edith
  • Szűcs Barnabás
  • Hudákné Bihari Katalin
  • Kajtár Mónika
  • Hanzelikné Agócs Irén
  • Gera Ildikó
  • Kocsmár Sándorné
 Társadalomtudományi munkaközösség
vezető: Kocsmár Sándorné
  • Bugán Judit
  • Gera Ildikó
  • Hudákné Bihari Katalin
  • Bokros Éva
 Informatika-matematika munkaközösség
vezető: Kajtár Mónika
  • Fischer Katalin
  • Orbán Edith
  • Simon Ágnes
  • Varga Árpád
 Természettudományi munkaközösség
vezető: Hanzelikné Agócs Irén
  • Bányai Gabriella
  • Kecskeméthy József
  • Szalayné Kirády Éva
  • Varga Árpád
 Testnevelési munkaközösség
vezető: Szűcs Barnabás
  • Bányai Gabriella
  • Jacsó Zoltán
  • Józsáné Sipos Ildikó
 Idegen nyelvi munkaközösség
vezető: Árok Erika
  • Bugyinszki Zita
  • Dr. Barossné Erőss Csilla
  • Kolma Kinga
  • Kornidesz Gyöngyi
  • Kovács Zoltánné
  • Sánta Judit
  • Sánta Katalin
  • Szalai Dóra
  • Szilbereki Katalin
  • Tóth Etelka
  • Vozári-Bárczi Ágnes
 Tanítói munkaközösség
vezető: Kompa Istvánné
  • Árok Erika
  • Bacskai Ildikó
  • Bőgér Magdolna
  • Bolevácz Virág
  • Fajdné Szoták Mariann
  • Heimné Jászfalvi Orsolya
  • Hidvéginé Kozáry Zsuzsanna
  • Iványiné Komáromy Katalin
  • Kálvinné György Gabriella
  • Kárpáti Józsefné
  • Kecskeméthyné Mezősi Annamária
  • Kelemen Erika
  • Kelemen Mária
  • Knollné Komáromi Katalin
  • Kompa Istvánné
  • Kothencz Istvánné
  • Lakatosné Domokos Andrea
  • Mátyásfalvi Ágnes
  • Mózer Ibolya
  • Pissinger Irén
  • Simon Ágnes
  • Sánta Katalin
  • Szalai Dóra
  • Zágoni Istvánné
Intézményi Pedagógusok Szakszervezete
Titkár: Hanzelikné Agócs Irén

Bizottsági tagok:
  • Bolevácz Virág (helyettes)

Közalkalmazotti Tanács
Elnök: Kocsmár Sándorné

Tagok:
  • Hanzelikné Agócs Irén
  • Hudákné Bihari Katalin

Szülői munkaközösség
Vezető: Varga-Sipos Ilona
1.a- Gecse Ramóna Márta
1.b-Csokina Gyöngyi
1.n – Sasné Schneider Mónika
2.a Halmai Magdolna
2.b –Lákovics Amália, Szabó Annamárias
2.n Heilmann Rita
3.a Horváthné Boros Roxána
3.b /n-Sujánné Stekl Katalin
3.n – Kovács Krisztina
4.a – Virág Andrea
4.b – Erősné Poroszkai Éva
4.n – Fásiné Boros Krisztina
5.a -
5.b – Gellai Annamária
5.n -
6.a – Horváthné Boros Roxána
6.b – Virág Tibor
6.n – Pocsainé Ölveczky Anita
7.a - Szabó Krisztina
7.b/n - Kósa Tünde
8.a – Girincsi-Maczali Anett
8.b/n -Varga-Sipos Ilona, Rétháti Györgyi
.
XII.14. Luca napi kézműves foglalkozás
XII.15. Advent 3. 7.40 Adventi „zoknihúzás”, karácsonyi dal 14.00 Luca napi vásár
XII.18. Osztálykarácsonyok
XII.19. Osztálykarácsonyok
XII.20. Téli szünet előtti utolsó tanítási nap Advent 4. 7.40 Adventi „zoknihúzás”, karácsonyi dal 11.00 Iskolai karácsony (rövidített órák, az 5. óra elmarad, 6-8. órák megtartva, 14.10-től összevont ügyelet)
XII.21. 1. Tanítás nélküli munkanap. Pályaorientációs tanítás nélküli munkanap Ügyelet 7-17 óráig
BOLYAI VERSENY

TEKI-TOTÓ országos anyanyelvi tanulmányi verseny

Székely Torony Mikulás Kupa

KERÜLETI DIÁKOLIMPIA
HETI ÉTLAP
EBÉD BEFIZETÉS